ОЦЕНКИ НА ИГРАЧИТЕ НА ЛИВЪРПУЛ: Диого Хота и Дарвин Нунес блестят по време на победата с 4-0 над Борнемут... но как оцени Конър Брадли първия си старт във Висшата лига?
Daily Mail | 2024-01-22 | 02:10:19

Хора като Нунес и Хота водят отпред, докато Ибрахима Конате и младият Конър Брадли блестяха в защита.

Тук Мат Барлоу от Mail Sport дава оценки на своите играчи от Vitality Stadium, както Джеймс Коен дава думите.

Ливърпул си осигури победа с 4-0 над Борнемут, за да се издигне на пет точки пред върха в таблицата

Младият Конър Брадли направи своя пълен дебют във Висшата лига по време на пътуването до Vitality

Вашият браузър не поддържа iframes.

6

Солидно представяне от вратаря на червените, който всъщност рядко беше тестван от Атака на Борнмут.

Брадли 6.5

Много обещаващ показ от Брадли, който беше прави своя пълен дебют във Висшата лига, въпреки късен картон за нарушение срещу плеймейкъра на Черешките Алекс Скот. Заменен на Оуен Бек в 83-та минута.

Konate 7.5

Бранителят на Франция почти не сбърка по време на победата на Ливърпул. Както на топката, така и извън нея, Конате илюстрира всички качества, които Клоп иска от своите защитници.

Ван Дайк 7

Надежден както винаги, ван Дайк беше огромен за Червените в неделя вечер, тъй като той успя да задържи нападателите на Борнемут на разстояние.

Gomez 6.5

Солиден дисплей на краен бек за Gomez, който се приближи за да вкара първия си гол в Ливърпул в средата на първото полувреме.

Ван Дайк (вляво) и Ибрахима Конате (вдясно) показаха впечатляващо представяне в защита

Брадли се бори за топката с крилото на Борнемут Луис Sinisterra

Elliott 6

Сравнително спокойна вечер за бившия полузащитник на Фулъм. Въпреки че не направи огромно въздействие, той беше спретнат и спокоен с всестранната си игра. Заменен от Ryan Gravenberch в 64-та минута.

McAllister 7.5

Най-вълнуващото в Ливърпул полузащитник. Победителят в Световната купа извика Нето от Борнемут в действие няколко пъти и му помогна да даде тона на своята страна.

Jones 7

Още едно впечатляващо представяне от 22-годишния, който бързо се превърна в ключова фигура в отбора на Ливърпул. Заменен на Боби Кларк в 83-та минута.

Диас 6

Колумбийското крило не успя да постигне ефекта, на който се надяваше през нощта, но това вероятно се дължи на неприятния удар, който получи през първото полувреме. Заменен на Cody Gakpo в 64-та минута.

Jota 8

Сензационно. Португалският национал направи завършваща клиника на Vitality Stadium, като вторият му удар беше най-впечатляващият от всички. Заменен на мястото на Кайде Гордън в 94-та минута.

Диого Хота направи две завършвания от световна класа, за да гарантира, че Ливърпул спечели и трите точки

Дарвин Нунез достигна 10 гола и 10 асистенции във всички състезания за 2023-24 г.

Nunez 7.5

Уругваецът продължава да доказва, че съмняващите се грешат, след като грабна скоба по време на гостуването на Ливърпул в Борнмут. Сега той е единственият играч от Висшата лига, който регистрира поне 10 гола и 10 асистенции във всички състезания този сезон.

Мениджър: Юрген Клоп 7

Неговият екипен разговор на полувремето очевидно проработи. Ливърпул бяха безвкусни през първото полувреме, но изглеждаха различно след почивката. Точните промени в точното време също се отплатиха.